Mail
[modlitwa]   [życiorys]   [kalendarium]   [cytaty]   [artykuły]   [galeria]   [multimedia]   [inne]   [linki]
MULTIMEDIA
Pliki są do ściągnięcia w formacie real audio, zatem dla tych, którzy nie posiadają programu do ich odtwarzania zapraszam tutaj

Kard. Józef Glemp o kard. Stefanie Wyszyńskim na antenie Radia Watykańskiego - Prymas Polski na konsystorzu w Watykanie.
Kard. Stefan Wyszyński - 19. rocznica śmierci - (I) - Audycja Radia Watykańskiego z 28 maja 2000 o Kard. Stefanie Wyszyńskim, w 19. Rocznicę jego śmierci.
Kard. Stefan Wyszyński - 19. rocznica śmierci - (II) - Audycja Radia Watykańskiego z 28 maja 2000 o Kard. Stefanie Wyszyńskim, w 19. Rocznicę jego śmierci.
Naród, Ojczyzna, społeczeństwo - wypowiedź Prymasa Tysiąclecia z 1968 roku - Wypowiedź Kard. Stefana Wyszyńskiego w Radiu Watykańskim w 1968 roku, nt. Ojczyzny, spoleczeństwa, Polski katolickiej.
Polska katolicka - wypowiedź Prymasa Tysiąclecia z 1968 roku - Wypowiedź Kard. Stefana Wyszyńskiego z 1968 roku, nt. Ojczyzny, społeczeństwa, Polski katolickiej.
Prymas Tysiąclecia służbą czynił mocnym Kościół i naród - Fragment homilii wygłoszonej przez Jana Pawła II w katedrze św. Jana w Warszawie 16.06.1983.
Program obchodów Roku Kard. Stefana Wyszyńskiego wśród Polonii- Uroczystości z okazji 100-ej rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia.


lukas-design © 2006 Wszelkie Prawa Zastrzeżone